Τα πάντα έτοιμα στον Ν.Ε.Σ.ΤΩΡ

Κατατέθηκε το  βράδυ της Κυριακής στο Πρωτοδικείο Καρδίτσας ο ακομμάτιστος δημοτικός συνδυασμός Ν.Ε.Σ.ΤΩΡ για τις εκλογές της 18ης Μαΐου. Ο υποψήφιος Δήμαρχος Καρδίτσας συνεχάρη τους υποψηφίους και στέλνει ανοιχτή πρόσκληση σε όλους τους συμπολίτες του Δήμου Καρδίτσας, να διατρανώσουν το μήνυμα ότι

με σύνεση και χωρίς ιδιοτέλεια, με ενότητα και μακριά από τα διχαστικά κόμματα, οι Καρδιτσιώτες μπορούν να στείλουν ένα ισχυρότατο μήνυμα ότι από αυτή τη μικρή γωνιά της Ελλάδος Σηκώνεται Μια Νέα Ελλάδα των άριστων και όχι των αρεστών. Ν.Ε.Σ.ΤΩΡ. ΑΣ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ. 

Εντός της εβδομάδας θα ανακοινωθεί το πρόγραμμα επισκέψεων του συνδυασμού και θα προβληθεί και το επίσημο βίντεο (σποτάκι) σε τηλεόραση και μέσα κοινωνικής δικτύωσης.

 Ο ΑΚΟΜΜΑΤΙΣΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Ν.Ε.Σ.ΤΩΡ

ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΤΑΜΟΥ

1. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 2. ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ

1. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ

2. ΠΑΠΑΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΠΟΥ

1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 2. ΠΛΙΑΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΣΙΑΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 2. ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 3. ΔΟΥΜΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ

4. ΘΩΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

5. ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 7. ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 8. ΚΡΙΤΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

10. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΛΗΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11. ΜΟΥΖΙΝΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

12. ΜΠΕΤΖΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ-ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΜΠΛΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ

15. ΝΤΟΥΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

17. ΠΑΠΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΆΝΤΖΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18. ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΣΔΡΟΛΙΑΣ-ΜΠΙΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

20. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΈΒΕΛΥΝ) του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

21. ΣΠΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

22. ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

23. ΥΦΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

24. ΧΑΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

25. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

26. ΧΑΡΙΣΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ (ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ

1. ΚΑΡΑΣΙΩΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. ΠΑΠΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1. ΚΟΛΟΡΙΖΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 3. ΣΟΥΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

4. ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΤΑΜΠΑΘΑΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΤΖΕΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7. ΧΑΚΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΠΗΓΗΣ

1. ΚΟΥΤΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

1. ΑΛΕΜΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΠΕΛΙΚΟΥ

1. ΚΟΥΚΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ

1. ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ

1. ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΦΩΤΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ (ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ)

1. ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΝΗΣ

1. ΚΟΥΚΛΗ ΖΩΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΡΑΙΔΑΣ

1. ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΙΝΟΝΕΡΙΟΥ

1. ΚΟΥΤΣΟΜΠΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

1. ΦΛΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ